Правила доставки

PREČU PIEGĀDES NOTEIKUMI

 

Lai Jums būtu ērti iepirkties mūsu interneta veikalā, mēs piedāvājam Jums visizdevīgos preču saņemšanas veidus:

1)      piegāde uz Jūsu norādīto adresi, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību – EUR 1,70

2)      piegāde uz Jūsu norādīto Circle K degvielas uzpildes staciju – EUR 2,20

3)      piegāde, izmantojot plašo Omniva pakomātu tīklu – EUR 2,70.

 

Jums nepieciešams tikai izdarīt pasūtījumu, izvēlēties vēlamo apmaksas veidu, veikt apmaksu un izvēlēties sev ērtāko piegādes veidu. Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts 2 dienu laikā un piegādāts katra piegādātāja noteiktajos termiņos.

Lai paātrinātu pasūtījuma izpildi, rekomendējam izvēlēties tieši apmaksu ar internetbanku.

 

Ja preces piegādes rezultātā tiek konstatēts preces bojājums (saplēsts iepakojums un bojāta prece – saplēstas, salocītas vai samitrinātas lapas), lūdzam nekavējoties nofotogrāfēt bojāmus un nosūtīt mums uz e-pastu devarbaltic@inbox.lv fotogrāfijas, norādot savus kontaktus, saņemšanas veidu, vietu un preces izņemšanas laiku.

 

 

Sīkāk par:

1)      LATVIJAS PASTS

Ar VAS “Latvijas Pasts” starpniecību Jūsu sūtījums tiks piegādāts kā ierakstītā vēstule. Ja sūtījumu nebūs iespējams ievietot Jūsu pastkastītē, tad Jums tiks atstāts aicinājums saņemt sūtījumu pasta nodaļā.

Sūtījums tiek uzglabāts pasta nodaļā 10 (desmit) diennaktis, skaitot no aicinājuma izsniegšanas dienas. Ja šo 10 (desmit) diennakšu laikā adresāts nav ieradies saņemt sūtījumu, tad sūtījums tiek nosūtīts atpakaļ Sūtītājam ar pievienotu informāciju par neizsniegšanas iemeslu.

Sūtījums tiek izsniegts tikai sūtījumā norādītajai personai, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

 

2)      CIRCLE K

Ja sūtījumu vēlaties saņemt kādā no 57 Circle K Latvia degvielas uzpildes stacijām (DUS), tad sūtījums tiek izsniegts tikai sūtījumā norādītajai personai, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un kura var uzrādīt īsziņu ar unikālu piecu zīmju sūtījuma identifikācijas kodu.

Veicot pasūtījumu Jums nepieciešams tikai izvēlēties sev tuvāko Circle K DUS, lai saņemtu savu pasūtījumu maksimāli ātri.

 

Circle K priekšrocības:

 • Izdevīgs darba laiks sūtījumu saņemšanai 24/7
 • Viegli piekļūt ar transportlīdzekli
 • Paziņojums saņēmējam par sūtījuma piegādi
 • Atgādinājums par neizņemtu sūtījumu
 • Draudzīgs sūtījumu saņemšanas termiņš - līdz 10 dienām

 

3)      OMNIVA pakomāti

Omniva pakomāti ir unikāls, āra apstākļos izmantojams pašapkalpošanās sūtījumu termināļu jeb pakomātu tīkls Baltijas mērogā. Tas ir ērtākais un ātrākais veids, kā nosūtīt un saņemt sūtījumus.

Veicot pasūtījumu Jums nepieciešams tikai izvēlēties tuvāko Omniva pakomātu, lai saņemtu savu pasūtījumu maksimāli ātri.

Kad Jūsu pasūtījums tiks piegādāts izvēlētajā Omniva pakomātu saņemšanas vietā, Jūs saņemsiet īsziņu ar durvju kodu un nepieciešamo informāciju.

Prece jāizņem 7 dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Sīkāka informācija par preču saņemšanu šeit: https://www.youtube.com/watch?v=E1lzRVfyces

 

Omniva priekšrocības:

 • Lielākais pakomātu tīkla pārklājums
 • Pieejams 24 stundas diennaktī
 • 86 pakomāti Latvijā un 276 Baltijā
 • Atrodas vienmēr pa ceļam
 • Ātra piegāde
 • Sūtījuma izņemšana tikai 15 sekundēs
 • Sūtījuma uzglabāšanas laiks - 7 dienas
 • Saņēmēja informēšana par pienākušu sūtījumu ar īsziņas un/vai e-pasta starpniecību
 • Sūtījumu nosūtīšana un saņemšana ar Omniva pakomātu ir pieejama visā Baltijā 1-2 darba dienu laikā.

 

Omniva pakomāti ir pieejami 41 Latvijas pilsētā: Aizkraukle, Aizpute, Alūksne, Baloži, Balvi, Bauska, Rīga, Carnikava, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Iecava, Jelgava, Jēkabpils, Kandava, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Līvāni, Madona, Mārupe, Ogre, Olaine, Preiļi, Rēzekne, Salaspils, Saldus, Sigulda, Smiltene, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils, Ādaži, Ķekava, Krustkalni.

 

 

PREČU ATGRIEŠANA

 

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un 2014.gada 20.maija Ministru kabineta noteikumu Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu” 19.pantu pircējs var izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā, ja:

• iegādātā prece nav lietota un/vai bojāta;

• pircējs var uzrādīt pirkumu apliecinošos dokumentus un fotofiksāciju preces saņemšanas brīdī.